Jak wygląda nauka

METODA COLINA ROSE

Kurs Szybki Angielski to połączenie przystosowanej do inteligencji wielorakich interaktywnej platformy oraz zajęć z Trenerem – w szkole lub on-line. Grupy są bardzo małe, a przydatnych wiadomości jest bardzo dużo!

 

Jak to wygląda w praktyce?

  • z Trenerem Językowym spotykasz się tylko raz w tygodniu na godzinnych zajęciach poświęconych w 100% komunikacji. To w zupełności wystarcza, ponieważ…
  • w pozostałe dni przyswajasz informacje z polisensorycznej platformy, na której spędzasz do 4h tygodniowo.
  • Dzięki dostosowaniu do urządzeń mobilnych uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz!
    kurs trwa 6 miesięcy.

 

Szybki Angielski Iława

Zajęcia w naszej szkole w niczym nie przypominają tych, które znasz z tradycyjnych metod nauczania. Przypominają raczej spotkania z przyjaciółmi, podczas których wykonujemy ćwiczenia i zadania, które mają na celu wykształcenie swobodnej i spontanicznej komunikacji.

 

Liczy się tutaj interakcja między uczestnikami zajęć, sprowokowanie do mówienia w języku angielskim, brak ocen i stresu. Ale zabawa i rozrywka to jedynie sprytna oprawa. Z każdym tygodniem odkrywasz, że coraz więcej wiesz i rozumiesz, pozbywasz się bariery w mówieniu i osiągasz swój wymarzony cel!

 

Często pytacie: Czy jedna godzina zajęć tygodniowo to nie jest za mało? Na podstawie blisko naszych doświadczeń po zrealizowaniu blisko 20 000 kursów odpowiadamy: absolutnie nie! Kiedy uczysz się w sposób dopasowany do Ciebie i 100% czasu poświęcasz realnej komunikacji – postępy przyjdą bardzo szybko!

 

Metoda Colina Rose jest przeznaczona dla: Sprawdź